VZW Opdorp Het Middelpunt
Dries 40, 9255 Opdorp - info@hetmiddelpunt.eu


banner3

Via onderstaand formulier kan u zich inschrijven als deelnemend kunstenaar. Door in te schrijven aanvaardt u het reglement van de tentoonstelling. De velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.

Naam *
Voornaam *

Straat + nr *
Postcode *
Gemeente *

Telefoon *
E-mail *
Website

Uw inschrijving is enkel geldig na betaling van de verplichte bijdrage van 20 euro op rekeningnummer BE70 0016 1450 9325 op naam
van VZW Opdorp Het Middelpunt.

Datum van het betalen van de inschrijving (indien reeds uitgevoerd)



Deelnemers editie 2017

Abe Herman
Hopstraat 8, 1742 St.kath.-Lombeek
T: 053667001
E: abe.gallery@skynet.be
W: users.skynet.be/glasramen-abe/glasramen.htm

Bastiaensen Wim
Venstraat 4, 2240 Viersel
T: 0479431346
E: wim.bastiaensen@telenet.be

Bloemen Ursule
Caubergstraat 75 A, 3960 Opitter-Bree
T: 089864115
E: ursulebloemen@skynet.be
W: www.ursulebloemen.be

Buelens Rob
Zwaantje 8, 1840 Londerzeel
T: 0498 33 09 54
E: rob_buelens@hotmail.com
W: www.robbuelens.be

Claeys An
Langedreef, 34, 3271 Averbode
T: 0496/820743
E: claeysan@hotmail.com

Clement Jan
Pamelsdestraat 404, 1770 Liedekerke
T: 0498 43 40 51
E: janclement@telenet.be

Coenen Jean
rue des quartiers, 21, 6567 Merbes le Château
T: 0476641122
E: jeancoenen12@gmail.com
W: http://users.skynet.be/jeancoenen/

Corneillie Geert
Onledemolenstraat 44, 8800 Roeselare
T: 0495761453
E: geert.corneillie@gmail.com
W: Wwwkornul.be

Craeynest Rita
Kaveiestraat 19, 8554 Sint-Denijs (Zwevegem)
T: 0486 624 333
E: rita.craeynest@skynet.be
W: www.rita-craeynest.tk

De Cauter Wim
Zwevezeelsestraat 76, 8851 Koolskamp
T: 0495/836879
E: bibouss@skynet.be
W: www.wimdecauter.be

De Man Luc
Voorhoutkaai 3, 9000 Gent
T: 0474256362
E: luc@lucdeman.be
W: www.lucdeman.be

De Ridder Lucie

De Saeger Henri
Broekstraat 54, 9200 Baasrode
T: 052.224666
E: henri.jeannine@base.be

De Vos Werner
Sint Jans Plein 16, 2060 Antwerpen
T: 0472 48 71 70
E: Si.en.La@gmail.com

De Wachter Paul
Boskouter 136, 2070 Burcht
T: 0494759117
E: info@paulart.be
W: www.paulart.be

Deroo Sabine
Titecastraat 52, 8200 Brugge
T: 0479 02 45 71
E: deroosabine@gmail.com
W: www.sabinederoo.be

Dierendonck Etienne
Spoorwegstraat 05, 8200 Brugge St Michiels
T: 0472/679004
E: etienne.dierendonck@gmail.com

Eeckhout Kathy
Groot Molenveldlaan 6, 1850 GRIMBERGEN
T: 02 253 39 49
E: molenveld@skynet.be
W: kavaly.e-monsite.com/nl

Gios Nicole
Doornstraat 100, 2270 Herenthout
T: 014513598
E: nicole.gios@telenet.be
W: www.giossculpturen.be

Grumeau jean pierre
st amandsesteenweg, 2880 bornem
T: 0475/438429
E: jean.pierre.grumeau@telenet.be

Haccuria Marcel
Koning Albertlaan 118, 3920 LOMMEL
T: 0497910301
E: Marcel_haccuria@hotmail.com
W: ------------

Jacops Wilfried
Brusselsesteenweg ,284, 9280 Lebbeke
T: 052/356988
E: wilfried.jacops@gmail.com
W: www.wilfriedjacops.be

JAL JAL
Daalbroekstraat 40, 3630 Opgrimbie
T: 0479665716
E: jal@jal-kunst.be
W: www.jal-kunst.be

jan leenknegt jan
savooistraat 133, 9600 Ronse
T: 003255215214
E: jan.leenknegt@skynet.be
W: www.janleenknegt.be

Luttin Janneke
Bamstraat 12, 8720 Dentergem
T: 051 634938
E: info@jannekelutin.be
W: www.jannekelutin.be

Maseroli Medardo
anjelierenlaan 14, 3550 heusden zolder
T: 0475696223
E: medardo.maseroli@telenet.be
W: maseroli.com

Meijer Lotte
nieuwstad 24a, 7241 DP Lochem
T: 0650886578
E: meijer.lotte@gmail.com
W: www.lotte-meijer.com

Peeters Joris
Senator GRuttenstraat 42, 3650 Dilsen-Stokkem
T: 0493/502954
E: jorispeeters3@hotmail.com
W: http://users.telenet.be/joris3/

Ranson Frank
Nieuwdorpstraat 6, 8340 Moerkerke
T: 0471902342
E: frankranson@live.be
W: frankranson.jimdo.com

Rodhain Max
Puits saint Martin 17, 5330 Assesse
T: 0 485 234 129
E: maxrodhain.fer.art@gmail.com
W: www.rodhain.be

Schelstraete Luc
Stationsstraat 21, 1745 Opwijk
T: 0486529866
E: luc_schelstraete@hotmail.be

Sonck Hugo
acaciastraat 33, 9300 aalst
T: gsm 0477442742
E: hugo.sonck@telenet.be

TIERENS MARIA
LIPPELOSEWEG 20, 2890 SINT-AMANDS
T: 03 889 47 21
E: maria.tierens@skynet.be

Van Leeuw Jef
Breemsedijk 107, 2350 Vosselaar
T: 0471099568
E: jef.vanleeuw@telenet.be
W: www.vanleeuwjef.be

Vanwichelen Petra
Stationsstraat 21, 1745 Opwijk
T: 0485/029.244
E: petravw@skynet.be
W: www.antigeen.net

vermeiren Mag
groendreef 7, 9800 Vinkt(Deinze)
T: 0474067 80 56
E: info@magvermeiren.be
W: www.magvermeiren.be

Willaert Marijke
Loostraat 2D, 3724 Vliermaal
T: O12 263758
E: info@marijkewillaert.be
W: www.marijkewillaert.be

William Roobrouck William
veldstraat 9, 9270 Laarne laarne
T: 00 32 497 53 51 58
E: info@williams-design.be
W: www.williams-design.be

Zegerman Vera
Weth. Fischerplantsoen 26, NL-2497 DJ Den Haag
T: +31703951814
E: info@zegerman.nl
W: www.zegerman.nl